Ресторан "ЗОДІАК"

Про нас

right_sideЗавітайте і не пошкодуєте!

Ресторан "Зодіак" - "візитна картка" Совіньйона. Це місце, де можна душевно провести час та смачно поїсти з «одеським акцентом». Розташований на сонячній благодатній землі, неподалік моря — центр обожнювання не тільки відпочиваючих, а й одеситів. Адже навіть гості міста спеціально їдуть до нас. Якщо Ви справжній поціновувач одеської кухні з усіма мансами, любитель багатонаціонального одеського колориту та найкращих страв з Європи – ресторан «Зодіак» стане вашим улюбленим місцем!

Ми настільки гостинні, що можемо одночасно прийняти 120 любителів смачно поїсти та чудово провести час. Яскраву атмосферу старого міста передано в інтер'єрі, а гостинний персонал нагадує бабелівських персонажів, що відтіняють недбалу респектабельність відпочиваючих знатних городян.

Два банкетні зали, камін, завжди хороша музика, багата винна карта, що ще треба для натхнення та приємного довгого післясмаку. Справжні поціновувачі вишуканих страв та тонкого смаку оцінять наш багатий асортимент делікатесів та елітних напоїв. Ми відповідально підходимо до вибору продуктів, самостійно доставляємо їх, тому що твердо впевнені, що запорука створення кращої страви полягає у використанні тільки якісних інгредієнтів.

Головне правило нашого ресторану – «Краще без компромісів!», а отже наші гості таки завжди можуть бути впевнені в тому, що тут на них чекає сервіс найвищого рівня.